به نظر می آید که چیزی که دنبال آن هستید را پیدا نکرده ایم. احتمالا جستجو می تواند به شما کمک کند.

املاک دست دوم ازمیر 

منظور از املاک دست دوم ازمیر ، املاکی است از طریق اشخاص به فروش میرسند . در واقع صاحبان این املاک شرکت های سازنده نیستند و شما به جای یک شرکت ساختمانی با یک شخص حقیقی طرف هستید . اما چرا املاک دست دوم درازمیر اینقدر پرطرفدار شده است و اغلب خریداران مایل به خرید این نوع املاک میباشند .؟

 مزایای خرید املاک دست دوم ازمیر

  • قیمت ارزان و واقعی این آپارتمان ها در مقایسه با قیمت پروژههای ساختمانی
  • آماده بودن تمام بخش ها و امکانات این مجموعه ها

درواقع میتوان گفت که مهمترین مزیت خرید  املاک دست دوم ازمیر ، قیمت رقابتی و بسیار ارزان تر این املاک در مقایسه با املاکی است که از طریق شرکت های ساختمانی به فروش میرسد . وقتی در ارتباط با املاک دست دوم صحبت میکنیم ، در واقع ما منظور املاک خیلی قدیمی و کهنه نمیباشد . تعداد زیادی از این املاک در واقع املاک نوسازی هستند که در زمان ساخته شدن پروژههای ساختمانی با مبلغ ارزان تر توسط افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند ، خریداری میشود و بعد از اتمام پروژه با قیمت ارزان تر از قیمت شرکت سازنده برای فروش گذاشته میشود . به همین دلیل وقتی راجع به املاک دست دوم صحبت میکنیم ، اغلب مجموعه ای نوساز با امکانات خوب مد نظر ما میباشد .

تفاوت خرید از شرکت های ساختمانی با املاک دست دوم ازمیر چیست ؟

  • شرایط پرداختی به صورت نقد و اقساط
  • قرارداد رسمی با شرکت سازنده
  • شرایط پیش خرید از مجموعه های در حال ساخت با قیمت مناسب
  • گارانتی برخی از وسایل برقی داده شده

یکی از تفاوت های خرید املاک دست دوم با خرید از شرکت های ساختمانی ، در نحوه پرداخت و در واقع شرایط پرداختی میباشد . اغلب پروژههای ساختمانی شرایط پرداختی ویژه و اقساطی به مشتریان خود پیشنهاد می کنند .اما املاک دست دوم به دلیل اینکه با قیمت ارزانتر و از شخص خریداری میشود ، شرایط پرداختی ندارند و کل مبلغ به صورت نقدی دریافت میشود . بنابراین شما بسته به شرایط پرداختی خود میتوانید املاک دست دوم و یا املاک نوساز شرکت های ساختمانی را برای خرید انتخاب کنید .

در خرید املاک دست دوم ، بحث اعتماد بسیار مهم است و اینجاست که نقش یک شرکت املاک بسیار بارز است . شرکت املاک به عنوان نماینده خریدار ، موظف است تا کلیه مدارک مربوط به ملک مورد نظر را چک کند و در واقع شرکت املاک به عنوان ناظر در این قراردادها و درست بودن و قانونی بودن تمام مراحل را کنترل میکند و همچنین متعهد است تا به جا آوردن تعهدات هر دو طرف را تا پایان قرارداد کنترل کند .

telegram