رتبه جهانی پاسپورت ترکیه در سال 2020

رتبه جهانی پاسپورت ترکیه در سال 2020

هر سال در بین پاسپورت های کشورهای مختلف رده بندی انجام میشود و معتبر ترین پاسپورت های جهان انتخاب میشوند . این لیست در ابتدای هر سال منتشر میشود و تمام کشورها را بر اساس اعتبار پاسپورت هایشان رده بندی می کند . رتبه جهانی پاسپورت ترکیه در سال 2020 ، در این لیست رتبه 55 میباشد و شما با داشتن پاسپورت ترکیه میتوانید به 111 کشور جهان بدون ویزا سفر کنید .

امسال اولین رتبه این لیست مربوط به کشور ژاپن میباشد و دارندگان پاسپورت ژاپن میتوانند به 191 کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنند . رتبه دوم مربوط به پاسپورت سنگاپور با داشتن حق سفر بدون ویزا به 190 کشور  و رتبه سوم مربوط به پاسپورت کره جنوبی با حق سفر به 189 کشور جهان میباشد . برخلاف سالهای گذشته 3 رتبه اول مربوط به کشورهای آسیای جنوب شرقی میباشد .

رتبه جهانی پاسپورت ترکیه در سال 2020  اجازه سفر به 111 کشور جهان را بدون نیار به ویزا به شهروندان این کشور میدهد و از بین کشورهایی که میتوان با پاسپورت ترکیه و بدون ویزا به آنها سفر کرد ، میتوان به ژاپن ، اندونزی ، بنگلادش ، ماکائو ، سنگاپور ، کره جنوبی ، تایلند ، آلبانی ، بلاروس ،  آفریقای جنوبی ، مراکش ، آرژانتین ، برزیل ، شیلی ، کلمبیا ، کویت ، قطر ، لبنان ، تونس  ، هنگ کنگ ، صربستان و اکراین اشاره کرد .

رتبه جهانی پاسپورت ترکیه در سال 2020 در جذب سرمایه گذاران خارجی که علاقمند به دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری میباشند ،بسیار موثر بوده و موجب شده است تا سرمایه گزاران از کشورهایی که رتبه پاسپورتشان از رتبه جهانی پاسپورت ترکیه پایین تر است ، برای دریافت پاسپورت این کشور ، شروع به خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه نمایند .

 

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نشان داده نخواهد شد.

telegram