نرخ های ویژه و پیشنهادی هفته

در این بخش با سرویس جدیدی که به سایت ترکیه ملک اضافه شده در خدمتتان هستیم . ما در شرکت سان اند سندز همیشه سعی کرده ایم تا با بهترین سرویس ها در خدمت شما باشیم و بتوانیم مطابق با درخواست شما عزیزان با ارائه خدمات جدید در خدمت شما باشیم. در بخش پیشنهاد ویژه ، ما پیشنهادهای هفتگی و نرخ ها و شرایط ویژه ای را که شرکت های ساختمانی در شهرهای استانبول ، ازمیر و آلانیا ارائه میدهند را در اختیار شما قرار میدهیم . این پیشنهاد های ویژه کمتر از نرخ عادی شرکت های ساختمانی بوده و یا اینکه شرایط ویژه پرداختی و یا شرایط اجاره و یا گارانتی خاصی برای خریداران در نظر گرفته اند .

قیمت ویژه

مهمترین ویژگی پیشنهاد هفته ، قیمت ارزان و تخفیف خورده این املاک میباشد. ما املاکی را که شرکت های ساختمانی به عنوان پیشنهاد هفتگی برای ما ارسال میکنند و قیمت آنها پایین تر از لیست قیمت اصلی شرکت ها میباشد را با شما به اشتراک میگذاریم. به این ترتیب در صورتی که مایل به خرید ملک با قیمت مناسب و ارزان تر از قیمت های شرکت های ساختمانی میباشید ، با ما همراه شوید.

شرایط پرداختی

پیشنهاد های هفتگی ، علاوه بر اینکه قیمت ارزانتری دارند ، دارای شرایط پرداختی متفاوتی نیز میباشند. گاهی برخی از شرکت های ساختمانی در پیشنهاد های هفتگی خود مدت زمان بیشتری برای شرایط پرداخت اقساطی ارائه میدهند و یا اینکه شرایط اقساطی را با پیش پرداخت کمتری امکان پذیر میسازند .

فرصت محدود

اغلب پیشنهادهای هفتگی، مدت زمان کوتاهی معتبر هستند . برخی از آنها فقط برای یک یا دو هفته اعتبار دارند. برخی از شرکت های ساختمانی نیز تعداد محدودی از واحدها را برای پیشنهاد هفتگی ارائه می کنند. بنابراین در صورت تمایل به استفاده از پیشنهاد ویژه ، میبایست سریعتر اقدام کنید .

error: Content is protected !!