خرید زمین در ترکیه

تعداد زیاد متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند ، به دنبال خرید زمین در ترکیه هستند. سرمایه گذاری روی خرید زمین در ترکیه ، به شرط اینکه تمام شرایط را بسنجیم ، کاربری زمین را بدانیم ، قیمت زمین در منطقه را بدانیم و با دانستن تمام جزییات و در منطقه رو به رشد خرید کنیم ، بهترین سرمایه گذاری است که میتوانیم انجام بدهیم . تقریبا میتوان گفت اگر به تمام جزییات دقت کنیم و خرید درستی انجام بدهیم ، این سرمایه گزاری برای شما بسیار پر منفعت خواهد بود . افرایش تقاضای مشتریان برای خرید زمین در ترکیه موجب شد تا در این قسمت به بخش از سوالات شما عزیزان در این رابطه پاسخ بدهیم و با فایل های قطعات زمین های کارشناسی شده در شهرهای آلانیا ، استانبول و ازمیر در خدمت شما باشیم .

آیا خرید زمین در ترکیه ، با ارزش بالای 250.000 دلار میتواند منجر به دریافت پاسپورت ترکیه و شهروندی ترکیه شود ؟

بله با خرید زمین به ارزش بالای 250.000 دلار  به شرط عدم فروش در طول مدت 3 سال ، میتوانید پاسپورت ترکیه را دریافت کرده و شهروند ترکیه شوید .

سقف خرید زمین در شهرهای ترکیه به خارجیان چقدر است ؟

مساحت قابل فروش زمین به خارجیان 30 هکتار است. ( لازم به ذکر است که این در گذشته خارجیان فقط قادر به خرید زمین به مساحت 5.2 هکتار بودند و بر اسا حقوانین جدید ترکیه مساحت قابل فروش به 30 هکتار افزایش یافت). اما میزان فروش زمین به خارجیان در هر شهر ، نباید از 10 درصد میزان زمینهایی که در آن شهر در مالکیت خصوصی دارند ، افزایش پیدا کند .

در کدام شهرهای ترکیه رشد نرخ زمین بیشتر است ؟

در واقع رشد زمین در شهرهای بزرگ که ساخت و ساز در آنها بیشتر صورت میپذیرد ، بیشتر از شهرهای کوچک است . استانبول ، آنکارا ، ازمیر ، آنتالیا و بورسا شهرهایی هستند که رشد ارزش زمین در آنها سرعت بیشتری دارد . علاوه بر این در شهرهای کوچکتر که ساحلی هستند ، زمین هایی که منظره دریا دارند و یا در فاصله کمی از دریا قرار گرفته اند نیز موارد مناسبی برای سرمایه گذاری هستند .

 

ما در شرکت سان اند سندز با استفاده از مشاورینی با تجربه ، برای پاسخ گویی به سوالات شما در ارتباط با خرید زمین در شهرهای استانبول ، آلانیا و ازمیر در خدمت شما هستیم و با خدمات ذیل در خدمت شما هستیم .

  • ارائه مشاوره تلفنی و معرفی بهترین فایل های زمین های فروشی در شهرهای استانبول ، آلانیا و ازمیر
  • ارائه اطلاعاتی کامل در ارتباط با منطقه و شرایط رشد زمین
  • ارائه اطلاعات کامل در ارتباط با شرایط زمین
  • ارسال عکس و اطلاعات کامل در ارتباط زمین مورد نظر شما
  • ارسال نظزیه کارشناس در ارتباط با زمین مورد نظر شما
  • مشاوره حضوری و بازدید از فایل های زمین های مورد نظر شما
  • همراهی شما در کلیه مراحل خرید زمین و به نام کردن زمین
  • ارائه سرویس درخواست شهروندی بر روی زمین خریداری شده در صورت تمایل شما
  • ارائه مشاوره کامل جهت ساخت و ساز و مصارف ان در صورت تمایل شما به ساخت و ساز زمین
error: Content is protected !!