سرمایه گذاری در منطقه آرناوات کوی استانبول

سرمایه گذاری در منطقه آرناوات کوی استانبول

شاید تا دو سال گذشته اسم منطقه آرناوات کوی استانبول کمتر مطرح شده بود و این منطقه از شهر استانبول برای سرمایه گذاری منطقه شناخته شده ای نبود . منطقه آرناوات کوی استانبول در بخش شمالی قسمت اروپایی و در خط کناره دریای سیاه واقع شده است . فرودگاه جدید استانبول در این منطقه قرار دارد و تقریباٌ میتوان گفت از زمانی که محل احداث فرودگاه جدید استانبول در این مکان مشخص شد، منطقه آرناوات کوی استانبول  ارزش سرمایه گزاری پیدا کرد و قیمت زمین در این منطقه رشد چشمگیری داشته است و در حال حاضر سرمایه گذاری در منطقه آرناوات کوی استانبول ، یکی از سرمایه گذاری های بسیار مناسب و آینده دار در شهر استانبول محسوب میشود .

با توجه به افتتاح فرودگاه جدید استانبول در این منطقه ، سیستم حمل و نقل در این منطقه به نحو چشمگیری تغییر خواهد کرد و همانطور که شاید اطلاع داشته باشید ، خط مترو به فرودگاه جدید استانبول در حال احداث است که با توجه به اهمیت فرودگاه جدید استانبول ، ساخت و ساز این خط مترو با سرعت پیش میرود تا بتواند دسترسی این منطقه را به مرکز شهر استانبول به راحتی امکان پذیر کند . همچنین در اطراف فرودگاه جدید استانبول ، مراکز خرید و همینطور رستوران های متعددی افتتاح خواهد شد و علاوه بر تمام این امکانات ، مجتمع های مسکونی متعددی در این منطقه احداث خواهند گردید و به همین دلیل زمین های اطراف این منطقه ارزشمند گردیده و سرمایه گذاری در منطقه آرناوات کوی استانبول، برای سرمایه گذاران بسیار جذاب شده است .

به جز فرودگاه استانبول ، منطقه آرناوات کوی به خاطر احداث کانال استانبول نیز برای سرمایه گذاری مورد توجه سرمایه گذاران قرار دارد. کانال استانبول ، دریای سیاه را به دریای مرمره متصل خواهد کرد و در واقع دومین کانال بسفرس شهر استانبول خواهد بود . این پروژه که قرار است بخشهایی از آن تا سال 2023 انجام پذیرد ، موجب رشد بسیار زیاد زمین های منطقه آرناوات کوی خواهد گردید .

اگر شما مایل به خرید زمین و سرمایه گذاری در منطقه آرناوات کوی استانبول میباشید ، کارشناسان شرکت سان اند سندز در بخش خرید و فروش زمین میتوانند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهند. لازم به ذکر است که شما با خرید زمین هم میتوانید از مزایای شهروندی ترکیه استفاده کنید و هم سرمایه گذاری مناسبی در استانبول انجام داده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نشان داده نخواهد شد.

error: Content is protected !!