اگر قصد خرید آپارتمان با شرایط اقساطی در ترکیه را دارید ، به نکات زیر توجه کنید .

خرید آپارتمان با شرایط اقساطی در ترکیه

اگر شما جزو آن دسته از سرمایه گذارانی هستید که علاقه دارید نسبت به خرید آپارتمان با شرایط اقساطی در ترکیه اقدام کنید ، به نکاتی که در این مطلب به آنها اشاره شده است ، توجه کنید و با دقت بیشتری نسبت به انتحاب املاکی که شرایط پرداخت دراز مدت دارند ، اقدام نمایید .

1- آپارتمان هایی که شرایط اقساطی دارند ، مستقیم از شرکت سازنده برای فروش عرضه میشوند ، در واقع این شرکت سازنده است که این شرایط پرداختی را برای شما مهیا میسازد .

2- معمولا ٌ قیمت آپارتمان هایی که با شرایط اقساطی به فروش میرسند ، گران تر از قیمت نقدی همان آپارتمان ها هستند . با وجود اینکه ممکن است در تبلیغات ببنید که نوشته شده است این واحد را با اقساط بدون بهره میفروشیم ، اما در شرایطی که ملکی را به صورت نقدی خریداری کنید ، تخفیف ویژه نقدی بین 10 تا 20 درصد خواهید گرفت که وقتی ملکی را به صورت اقساطی میخرید ، این تخفیف را نخواهید داشت .

3- در هنگام خرید آپارتمان با شرایط اقساطی در ترکیه ، قرارداد مربوطه را که با شرکت سازنده منعقد میگردد را با دقت بخوانید و بررسی کنید و در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید ، با وکیل مشاوره کرده و سپس نسبت به عقد قراداد اقدام کنید . معمولاٌ شرایط قرارداد هایی که برای خرید املاک اقساطی تنظیم شده اند بیشتر به نفع شرکت های فروشنده میباشند .

4- تمام پرداخت ها را از طریق حساب بانکی خود انجام دهید و به خصوص تمام اقساط پرداختی را حتماٌ به حساب شرکت سازنده که در قرارداد ذکر شده باشد ، ارسال کنید.

5- در صورتیکه مایل به دریافت شهروندی ترک از طریق خرید آپارتمان با شرایط اقساطی در ترکیه میباشید ، به یاد داشته باشید که  تنها پس از پرداخت 250.000 دلار میتوانید برای دریافت شهروندی اقدام نمایید .

به صورت کلی و با توجه به تغییر نرخ برابری ارز در ایران و ترکیه ، خرید اقساطی ملک در ترکیه ، جزو سرمایه گذاری هایی است که برای همه افراد مناسب نمیباشد . مشاورین فارسی زبان ما در دفاتر استانبول و آلانیا آماده ارائه اطلاعات کامل در زمینه خرید ملک با شرایط اقساطی به شما میباشند .در صورتیکه پس از دریافت اطلاعات کامل ، مایل به خرید ملک با شرایط اقساطی میباشید ، وکیل ما در کلیه مراحل همراه شما خواهد بود .

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نشان داده نخواهد شد.

error: Content is protected !!