آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه را انتخاب کرده ایم ؟

زمان مناسب خرید ملک در ترکیه

آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه را انتخاب کرده ایم ؟

سوال درستی که برای بسیاری ازعلاقمندان به خرید ملک در ترکیه مطرح است ، این سوال است که  آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه را انتخاب کرده ایم؟ در پاسخ به این سوال موارد مختلفی را باید بررسی کنید تا از اینکه زمان مناسبی را برای سرمایه گذاری در ترکیه را انتخاب کرده اید مطمئن شوید.

خرید ملک در ترکیه در حال حاضر بری خارجیان دارای مزایایی برای دریافت اقامت ترکیه و همینطور دریافت شهروندی ترکیه میباشد که جزییات آن به وضوح در وبسایت ما شرح داده شده است . این قوانین در حال حاضر برای خارجیان با سهولت بیشتری انجام میشود و از این جهت میتوان گفت که زمان مناسبی را برای خرید ملک در ترکیه انتخاب کرده اید.همانطوری  که در بخش دریافت شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه شرح داده ایم ، تا سال گذشته و در واقع تا اواخر سال 2018 ، اگر یک سرمایه گذار خارجی مایل به دریافت پاسپورت ترکیه بود ، میبایست ملکی به مبلغ بالای یک میلیون دلار در ترکیه خریداری کند تا موفق به دریافت شهروندی کشور ترکیه شود . در حال حاضر دولت ترکیه رقم این سرمایه گذاری را کاهش چشمگیری داده است و برای اینکه بتواند سرمایه گذاران خارجی را متقاعد به سرمایه گذاری در ترکیه نماید ، رقم سرمایه گذاری خرید ملک را از یک میلیون دلار به دویست و پنجاه هزار دلار کاهش داده است . به موجب تغییر این قانون سرمایه گذاران بسیار زیادی شروع به سرمایه گذاری در ترکیه جهت دریافت شهروندی ترکیه نموده اند و پیش بینی میشود که ظرف مدت کوتاهی دولت رقم ایم سرمایه گذاری را مجدداٌ افزایش دهد . بنابراین با قطعیت میتوان گفت برای آن دسته از افرادی که مایل به دریافت پاسپورت ترک از طریق سرمایه گذاری خرید ملک در ترکیه میباشند ، بهترین و مناسب ترین زمان است .
در ترکیه در حال حاضر صنعت ساخت و ساز بسیار رشد کرده و در شهرهای مختلف به خصوص شهرهایی که بیشتر مورد علاقه سرمایه گذاران خارجی میباشد ، پروژههای بزرگ و لوکس وهمینطور پروژههای کوچک تر در مناطق مختلف در حال ساخت هستند و به دلیل رقابتی در بازار برقرار شده است ،امکان داشتن انتخاب های بهتر خواهید داشت و راحت تر میتوانید آپارتمان و ملک مورد نظر مورد نظر خود را پیدا کنید و به علاوه وجود مجتمع های مختلف موجب شده است که به دلیل رقابت موجود در بازار ، شمابا قیمت مناسب تری خرید کنید . بنابراین اگر مایل به خرید ملک در ترکیه میباشید ، در حال حاضر هم قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت و میتوانید از بین مجتمع های مسکونی متفاوت بهترین مجتمع را با مناسب ترین قیمت و شرایط پرداختی انتخاب کنید .
با وجود اینکه بازار ساخت و ساخت و احداث پروژههای جدید بسیار پررونق است اما افزایش قیمت دلار و یورو موجب شده است که قیمت مصالح ساختمانی در ترکیه افزایش چشمگیری پیدا کند و به همین دلیل مجموعه هایی که از این به بعد در ترکیه ساخته شوند ، به دلیل گران شدن مصالح ساختمانی ، قیمت ساخت گرانتری خواهند داشت و به همین دلیلقیمت املاک در ترکیه افزایش خواهند داشت .
اینها بخشی از دلایلی هستند که میتونید برای بررسی اینکه آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه را انتخاب کرده اید ، یا خیر مورد بررسی قرار دهید .

برای مشاهده املاک فروشی کلیک کنید

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نشان داده نخواهد شد.

telegram