خرید آپارتمان با اجاره گارانتی در استانبول

این روزها تبلیغات زیادی را در ارتباط با آپارتمان هایی که دارای اجاره به شکل گارانتی هستند و شما با خرید آنها میتوانید اجاره دریافت کنید را میبینید . در این بخش میخواهیم اطلاعات کاملی در ارتباط با خرید آپارتمان با اجاره گارانتی در استانبول در اختیار شما قرار بدهیم و واحدهایی را که دارای این شرایط میباشند را به شما معرفی کنیم . پیشنهاد اجاره گارانتی واحدها از طرف شرکت سازنده به خریداران پیشنهاد میشود و در واقع شرکت سازنده در هنگام فروش ملک قرارداد جداگانه ای برای اجاره واحد تنظیم میکند و واحد شما را با رقم ثابتی که بین 5 درصد تا 7 درصد سالیانه متغییر میباشد ( بر اساس شرکت های ساختمانی مختلف ) برای مدت 2 تا 5 سال از شما اجاره می کنند و رقم این اجاره ماهیانه به حساب شما واریز میشود . در صورتی که مایل به خرید واحد مسکونی با شرایط فوق را دارید ، به نکات ذیل توجه داشته باشید .

  • خرید آپارتمان با اجاره گارانتی در استانبول ، مناسب خریدارانی است که قصد استفاده از واحد خودشان را ندارند و به قصد سرمایه گذاری خرید میکنند .
  • معمولاٌ مدت اجاره های گارانتی ، 3 سال تعیین میشود . چون اغلب افرادی که مایل به خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه و کسب شهروندی کشور ترکیه هستند  ، بر اساس قوانین ترکیه نباید ملک خود را برای مدت 3 سال بفروشند و به همین دلیل  مایل هستند در طول این مدت ملک خود را به صورت گارانتی اجاره بدهند و اغلب  قراردادهای اجاره های گارانتی برای مدت 3 سال تنظیم شده است.
  • اغلب واحدهایی که شرایط اجاره گارانتی را دارند ، واحد های آماده تحویل هستند که در واقع شرایط لازم برای اجاره داده شدن را دارند . اما یک سرس از شرکت های ساختمانی هم شرایطی را برای آپارتمان های در حال ساخت گذاشتند و به این صورت شما در صورت خرید میتوانید قرارداد اجاره گارانتی با شرکت های ساختمانی ببندید تا واحد شما را پی از اینکه آماده تحویل شد به صورت گارانتی برای شما اجاره بدهند .
  • یکی از ویژگیهای خرید آپارتمان با این شرایط ، این است که مطابق قراردادی که شما با شرکت سازنده میبندید ، در هر شرایطی شما در طول مدت قرارداد ، اجاره ملک خود را به صورت گارانتی دریافت خواهید کرد . به عنوان مثال حتی اگر مدتی آپارتمان شما خالی باشد تا اینکه شرکت سازنده آن را اجاره دهد ،برای شما تفاوتی ندارد و شما اجاره گارانتی دریافت خواهید کرد .
  • یکی دیگر از مزایای خرید ملک با شرایط اجاره گارانتی ، این است که لازم نیست خودتان درگیر اجاره دادن واحدتان بشوید و با مسائل مربوط به مستاجر و تحویل گرفتن و تحویل دادن واحد سرو کار داشته باشید ، شما قراردادی با شرکت سازنده میبندید و مسئولیت کلیه موارد به اجاره واحد را به ایشان میدهید و ماهانه رقم اجاره را در حساب خودتان دریافت میکنید .
  • بعد از اینکه مدت اجاره گارانتی که در قرار داد شما ذکر گردیده است به پایان رسید ، درصورت تمایل طرفین میتوانید مجدداٌ برای اجاره گارانتی قرارداد ببندید و یا اینکه تمدید نکنید
  • توجه داشته باشید که برای اینکه خرید مناسبی داشته باشید ، حتماٌ میبایست از املاک پیشنهاد شده بازدید داشته باشید . سلیقه افراد متفاوت میباشد و تمام جزییات هیچگاه در عکس و فیلم قابل روئیت نیستند و شما میتوانید اطلاعات اولیه را از این طریق دریافت کرده و سپس برای بازدید از املاک اقدام نمایید . تیم کارشناسان بخش فروش ما آماده هستند تا برای بازدید از واحدها شما را همراهی کنند .
error: Content is protected !!