چرا در هنگام خرید ملک در ترکیه، نیاز به مشاوره حقوقی داریم ؟

از آنجاییکه مشاوره حقوقی یکی از سرویس هایی است که به نظر میرسد این روزها اغلب خریداران ملک در ترکیه به آن نیاز دارند ، شرکت سان اند سندز در نظر گرفته تا با ارائه سرویس مشاوره حقوقی رایگان بتواند در کنار مشتریان خود باشد . بخش حقوقی شرکت سان اند سنذر در دو بخش مشاوره حقوقی اخذ شهروندی و همینطور مشاور حقوقی مربوط به قرارداد ، در خدمت مشتریان محترم میباشد.

  • مشاوره حقوقی اخذ شهروندی

همانطور که میدانید ، وکیل ها دارای تخصص های مختلف هستند و در این بخش ما وکیل ویژه مهاجرت داریم که میتوانند به کلیه سوالات شما پاسخ بدهند و کلیه مراحل دریافت شهروندی ترکیه را برای شما شرح بدهند و از ابتدا تا انتهای دریافت شهروندی ، با شما همراه باشند . لازم به ذکر هست که ارائه خدمات مشاوره حقوقی برای اخذ شهروندی برای کلیه مشتریانی که از طریق ما نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام می کنند ، رایگان میباشد .

  • مشاوره حقوقی مربوط به اخذ قرارداد

همانطور که میدانید، قبل از امضای هرگونه قراردادی میبایست تمام نکات موجود در قرارداد را با دقت بخوانید و از لحاظ حقوقی بررسی کنید و پس از آن نسبت به عقد قرارداد اقدام کنید . برای این منظور و برای جلوگیری از هر گونه مشکل احتمالی ، میتوانید از سیستم مشاوره حقوقی ما استفاده کرده و با وکیل رسمی ما مشاوره داشته باشید و کلیه سوالات خود را در ارتباط با شرایط عقد قرارداد ، نحوه به نام شدن سند و هرگونه وکالتنامه بپرسید و با دید باز نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه استفاده از خدمات مشاوره حقوقی :

  • این مشاوره حقوقی سرویس ویژه ای است که فقط به مشتریانی که از طریق شرکت سان اند سندز اقدام به خرید ملک می کنند ، داده میشود.
  • بخش حقوقی شرکت سان اند سندز ، با وکیل رسمی مهاجرت و همینطور وکیل رسمی غقد قرادادها در خدمت شما عزیزیان میباشد .
  • ابتدا میتوانید از سیستم مشاوره حقوقی ما به صورت تلفنی استفاده کنید و در صورتی که مایل به استفاده از سرویس مشاوره حقوقی حضوری باشید ، با تعیین وقت قبلی میتوانید از خدمات مشاور حقوقی در محل دفتر ما استفاده کنید .
  • جهت مشاوره حقوقی با شما ره های موجود در سایت و یا 00905309517373 و یا 00905319881215 تماس بگیرید .
error: Content is protected !!