درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت ما از سال 2010 درزمینه خرید و اجاره ملک درکشور ترکیه شروع به فعالیت نموده است. ما معتقدیم که بهترین تبلیغ برای ما مشتریانی است که از خدمات ما رضایت داشته باشند و در طول تمام این سالها سعی کرده ایم تا علاوه بر گسترش کارمان، سطح ارائه خدمات به مشتریانمان را نیز بالا ببریم. تیم مشاورین ما با تسلط به زبانهای فارسی، ترکی، انگلیسی و روسی آماده ارائه خدمات و اطلاعات مفید به مشتریان محترم میباشند. خدمات ارائه شده توسط شرکت ما شامل:

  • خرید و فروش ملک
  • اجاره آپارتمان های سالیانه با قرارداد رسمی
  • اجاره آپارتمان توریستی
  • اجاره دادن و فروش ملک شما

خدمات قبل ازفروش ملک درترکیه

ارائه خدمات آنلاین

سعی ما براین است که اطلاعات درست و به روزی دراختیار شما قرار دهیم. ما اطلاعات املاک فروشی و همینطور اجاره ای که میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم را در وب سایت قرار داده ایم. اما توصیه میکنیم به صورت آنلاین و یا از طریق شماره های موجود در سایت با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی و توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند و فرم مربوط به بازدید از املاک را نیز برای شما ارسال کنند. اگر اطلاعات موجود در این فرم را پر کنید، در واقع به ما کمک کرده اید تا آپارتمانهایی رامطابق با سلیقه و بودجه شما تهیه کرده و اطلاعات را برای شما ارسال کنیم.

تور بازدید

قطع به یقین برای خرید ملک در ترکیه و یا هرکجای دنیا صرفاٌ نمیتوان به اطلاعاتی که در وب سایت ها و یا کاتالوگ ها ارائه میشود اکتفا کرد. ما هم به خوبی به این موضوع واقف هستیم و به همین دلیل تور ویژه بازدید ازاملاک را برای شما تدارک دیده ایم. تور بازدید املاک ما شامل خدمات ذیل میباشد:

  • ملاقات با شما در فرودگاه و انجام ترانسفر فرودگاهی
  • اسکان در آپارتمان لوکس برای مدت 3 شب و 4 روز
  • بازدید از املاکی که از پیش انتخاب کرده اید و یا املاک مورد علاقه شما
  • راهنمایی در مورد خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه
  • ترانسفر بازگشت شما به فرودگاه

ارائه توضیحات کامل درباره روند خرید ملک

اگر در مورد روند خرید ملک در کشور ترکیه، سوالی دارید جای نگرانی نیست. ابتدا لازم میدانیم درباره بازار ترکیه اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار بدهیم و پس ازآن با توجه به خواسته شما، بهترین موارد را به شما پیشنهاد کنیم و از املاک مورد نظر شما به اتفاق بازدید کنیم و همچنین اطلاعات دقیق در اتباط با روند خرید ملک ، نحوه صدورسند و سرمایه گذاری در ترکیه را در اختیار شما قرار می دهیم.

کمک به دریافت وام مسکن در صورت تمایل شما

ممکن است شما برای خرید خانه مورد نظرتان در ترکیه احتیاج به استفاده از وام بانکی داشته باشید. در این صورت پرسنل مجرب ما اطلاعات دقیق درارتباط با مدارکی که مورد نیاز برای دریافت وام بانکی است و همچنین نحوه محاسبه وام بانکی را در اختیار شما قرارخواهند داد و قدم به قدم با شما همراه خواهند بود.

تهیه قرارداد فروش و کنترل سند و مراحل به نام شدن سند

بعد از اینکه ملک مورد نظر خود را انتخاب کردید، قرارداد فروش بر اساس توافق انجام شده بین خریدار و فروشنده و تعهدات طرفین آماده می گردد. به علاوه مشاورین ما سند ملک را به صورت کامل و دقیق و با کمک بخش حقوقی شرکت، کنترل میکنند که سند ملک هیج گونه مشکل احتمالی از قبیل وام، بدهی و غیره نداشته باشد. پس از بستن قرارداد و مطابق با شرایط ذکر شده در قرارداد، قرار مربوط به محضر و دفتر اسناد رسمی گذاشته میشود و روند صدور سند به نام شما انجام می پذیرد.

خدمات پس از فروش ملک در کشور ترکیه

بیمه کردن ملک شما

کارشناسان ما در ارتباط با پکیج های بیمه و میزان پوشش آنها اطلاعات دقیق در اختیار شما قرارخواهند داد و مبلغ بیمه ملک شما را براساس متراژ آن محاسبه کرده و به شما اعلام میکنند. ما پکیج های بسیار مناسبی از شرکت های بیمه مختلف، به شما پیشنهاد میکنیم تا مناسب ترین آن را انتخاب کنید. همچنین در ارتباط با بیمه درمانی نیزبهترین شرکت های بیمه را با قیمت مناسب به شما پیشنهاد میکنیم تا بتوانید نسبت به بیمه نمودن خانواده خود اقدام کنید.

باز کردن حساب بانکی

خدمات باز کردن حساب بانکی در بانک های معتبر ترکیه، یکی از مجموعه خدماتی است که توسط پرسنل درشرکت ما برای شما انجام میپذیرد. در حال حاضر “ایش بانک” و “زراعت بانک” ترکیه برای خریداران ملک دارای پاسپورت ایرانی به راحتی حساب باز میکنند. اگر شمادرخواست دریافت وام بانکی برای خرید ملک داشته باشید، میتوانیم در “دنیز بانک” نیز برای شما حساب بانکی باز کنیم.

اجاره دادن ملک شما

اگر مایل به کسب درآمد از طریق اجاره ملکتان میباشید، میتوانیم برای اجاره دادن ملکتان به شما کمک کنیم. یکی از فعالیت های اصلی شرکت ما، اجاره آپارتمان در ترکیه میباشد. ما مشتریان بسیار زیادی داریم که متقاضی اجاره کوتاه مدت و یا اجاره سالیانه آپارتمان درترکیه میباشند. اگر مایل به اجاره دادن منزلتان میباشید، میتوانید از طریق مشاوره ی ما و از طریق وب سایت ما نسبت به اجاره دادن واحد خود اقدام کرده و درآمدی جداگانه داشته باشید.

خدمات مربوط به تمیز کردن و پرداخت قبض های آپارتمان شما

یکی از دغدغه های اصلی صاحبان آپارتمان که تمام مدت در ترکیه حضور ندارند، نحوه پرداخت قبض های آب و برق و همچنین خدماتی از قبیل تمیز کردن آپارتمان میباشد. بخش خدمات شرکت ما کلیه این خدمات را برای شما انجام میدهد.

error: Content is protected !!