در کدام یک از مناطق استانبول ملک بخریم ؟

خرید ملک در استانیول

سوالی که برای تعداد زیادی از علاقمندان به خرید ملک در استانیول مطرح میباشد ،انتخاب منطقه مناسب برای خرید ملک است . شهر استانبول سالهاست که برای مسافرین ایرانی به شهری آشنا تبدیل شده است اما عمده مسافرین در مناطق توریستی شهر استانبول از قبیل تکسیم ، آکسارای و سلطان احمد اقامت داشته اند و اطلاعات کمتری در ارتباط با مناطق جدید در بخش اروپایی استانبول دارند .

درحال حاضر استانبول را میتوانبم به 3 قسمت تقسیم کنیم ، بخش آسیایی استانبول ، بخش اروپایی قدیمی استانبول و بخش اروپایی جدید استانبول

بخش قدیمی استانبول  شامل مناطقی از قبیل شیشلی ، تکسیم ، باکرکوی و سلطان احمد میباشد . این مناطق که نام آنها برای اغلب مسافرین ایرانی آشنا میباشد ، پر ازآپارتمان هایی به سبک قدیمی است که البته قیمت گرانی دارند چون در این منطقه زمین گران است . البته در این مناطق مجموعه های نوساز و لوکس نیز وجود دارد که نسبت  به مناطق دیگر استانبول از قیمت گرانتری برخوردارند و اگر شما مایل هستید هزینه زیادی را برای  خرید ملک در استانیول در این مناطق بپردازید ، میتوانید از اقامت در مجموعه های لوکس در این منطقه لذت ببرید .

و اما پیشنهاد ما برای علاقمندان به خرید ملک در استانیول  با قیمت مناسب و در مناطق رو به رشد ، بخش اروپایی جدید استانبول میباشد . این مناطق که بخش های وسیعی را در بخش غربی استانبول در بر میگیرند ، شامل مناطق بیلوکدوزو ، آوجیلار ، اسنیورت ، کوچوک چکمهجه ، بیوک چکمجه ، هالکالی و باسین اکسپرس میباشند .این مناطق که بر اساس اصول مدرن شهرسازی ساخته شده اند ، دارای مجموعه های نوساز و با امکانات کامل و همینطور مراکز خرید متعدد میباشند .بنابراین اگر فکر میکنید که این  مناطق خارج از شهر استانبول واقع شده اند ، کاملاٌ اشتباه میکنید.

ارزان تر بودن آپارتمان ها در بخش اروپایی استنانبول ، امکانات خوب آپارتمان ها و همینطور کشیده شدن خط مترو به تمام مناطق بخش اروپایی تا پایان 2019 موجب شده تا علاقمندان به خرید ملک در استانیول  ، مناطق این بخش را برای خرید انتخاب کنند و همینطور با توجه به رشد این منطقه برای سرمایه گذاری نیز بسیار مناسب میباشد .

 

2 دیدگاه
  1. املاک ترکیه جولای 3, 2018 at 1:54 ب.ظ - Reply

    با سلام و تشکر از اینکه از وبسایت ما بازدید کردید . در صورت تمایل به بازدید از املاک در استانبول با ما تماس بگیرید تا برای نشان دادن پروژهها با شما هماهنگ کنیم. برای گرفتن اقامت روی هر ملکی که خریداری کنید میتوانید اقامت ترکیه را کسب کنید و مبتوانید به صورت ریالی نیز مبلغ را پرداخت کنید در صورت تمایل با شماره 009905309517373 تماس بگیرید .

  2. املاک ترکیه جولای 3, 2018 at 2:30 ب.ظ - Reply

    با سلام و ارادت معمولاٌ خارجیان بخش اروپایی استانبول را به بخش آسیایی ترجیح میدهند .چون بخش اروپایی استانبول ، درحال حاضر بیشتر رشد کرده است و برای اقامت خارجیها بیشتر مناسب است . اما در هرحال بسته به سلیقه و درخواست شما میتوانیم در بخش آسیایی و اروپایی شما به شما واحد پیشنهاد کنیم .

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نشان داده نخواهد شد.

telegram