کانال استانبول یکی از پروژههای مهم و اساسی دولت ترکیه

کانال استانبول یکی از پروژههای مهم و اساسی دولت ترکیه

کانال استانبول یکی از پروژه هایی است که سالهاست دولت ترکیه در حال بررسی برای نحوه انجام آن بوده است .این کانال که 45 کیلومتر طول خواهد داشت ، دریای سیاه را به دریای مرمره متصل خواهد نمود .عرض این کانال بین 250 تا 1000 متر و عمق آن نیز  25 متر خواهد بود . این پروژه که در حال حاضر کارهای ابتدایی آن شروع شده است ، قرار است تا سال 2023 به اتمام برسد .

کانال استانبول نقش بسیار اساسی در عبور و مرور کشتی ها خواهد داشت و از تردد بسیار زباد کانال بسفر استانبول خواهد کاست . تنگه بسفر استانبول یکی از پر تردد ترین مسیر های دریایی دنیا بوده و فقط در سال 2016 حدود 42.000 کشتی از این مسیر عبور کرده اند .این کانال از منطقه دوروسو در نزدیکی فرودگاه سوم استانبول شروع میگردد و به منطقه کوچوک چکمه جه متصل میگردد .

برقرار شدن این پروژه موجب خواهد گردید تا ارزش زمین و املاک این منطقه افزایش چشمگیری داشته باشد و اغلب سرمایه گذاران وعلاقمندان به خرید ملک در استانبول مایل  به خرید ملک در این منطقه و سرمایه گداری روی املاک و مستغلات در این منطقه میباشند . بنابراین اگر شما مایل به خرید ملک در استانبول میباشید و مایل هستید که در مناطق رو به رشد در استانبول خرید کنید ، پیشنهاد میکنیم املاک موجود در این مناطق را انتخاب کنید.

این منطقه یکی از مناطق مورد توجه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی بوده و به خصوص سرمایه گذاران از کشور قطر ، سرمایه گذاری بسیار هنگفتی را در املاک و مستغلات و زمبن های این محدوده شروع کرده اند . به علاوه تا پایان سال 2019 خط مترو کلیه مناطق این بخش را تحت پوشش قرار خواهد داد و موجب رشد دو برابر املاک در این مناطق خواهد گردید .

 

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نشان داده نخواهد شد.

telegram